IRENA PRAČKOVÁ - specialista na čínskou medicínu

 

ÚVOD • 

LÉČITELSTVÍ • 
REIKI • 
ASTROLOGIE • 
KARTY • 

KONTAKT • 

Astrologie

Zastávám názor, že kdo je šťastný, má dostatečné množství energie a je zdráv.

Astrologie pomáhá rodinám při výchově děti, rodinných krizových situacích, výběru povolání, výběru partnerů apod., může tedy nepřímo pomáhat k cestě ke štěstí.

Známá astroložka Zoša Kinkorová mi kdysi napsala, že mé vlastní postavení planet odpovídá mému životnímu úkolu, tj. astrologii a léčitelství - mám Lunu v trigonu na Urana, což má ona sama a tutéž konstelaci měl např. Nostradamus.

Astrologií se zabývám podrobně i v souvislosti se svou léčitelskou činností, případně výkladem karet.

Příklad:

Pro mladou rodinu jsem vypracovala horoskop na novorozeně. U dítěte byl od dětství podporován jeho vrozený talent, zájmy, což by bez cesty dané horoskopem nemuselo být realizováno, protože rodiče mívají někdy vlastní představu o potřebách dítěte, jež se od skutečné potřeby značně liší.

V současnosti je dítě velmi nadaným žákem a nedošlo k nepochopení ze strany mladých rodičů ve výchově. Dítě se rozvíjelo v lásce, štěstí a harmonii. Dítěti se sám ztratil i atopický ekzém v oblasti obličeje, ruček a nožiček.

“V zdravém těle zdravý duch” říká známé úsloví. Lze je však i obrátit:

“Když je zdravý duch, je zdravé i tělo”…

Numerologie:

Numerologie, podobně jako astrologie je schopna rozpoznat rychlou formou možná úskalí v životě a pomoci najít svou životní cestu. Jednoduchou metodou lze rozpoznat "vhodné" přátele, spolupracovníky, snadno a lehce pochopit jiné. Nebýt překvapen "zvláštním" chováním svého okolí ap.

Astrologie a numerologie patří nedělitelně k mé léčitelské činnosti, nevylučuji však vypracování horoskopů nebo numerologických výkladů samostatně, tedy bez vazby na léčitelské aktivity.

Kontakt: iris01@seznam.cz